סגנון עיצוב כפרי טרנד עיצובי פופולרי ביותר

סגנון עיצוב הבית כפרי הוא טרנד עיצובי פופולרי ביותר. הוא מאופיין בחומרים טבעיים, עץ ללא גימור ומגוון טקסטורות מיוחדות. סגנון עיצוב הבית הכפרי עוסק בחיבוק הפגמים ושימוש בהם לטובתך. הסגנון הכפרי אינו עוסק בגמורים מושלמים או כאלה ללא רבב, אלא ביופי של חומרי גלם שהושארו במצבם הטבעי.
סגנון ריהוט כפרי נמצא בהמון בתים הממוקמים בישראל. מדובר בטרנד עיצובי פופולרי, מכיוון שהוא פחות יקר וקל יותר לתחזוקה מאשר סגנונות אחרים. הסגנון גם נחשב בדרך כלל כחם יותר ומשדר ביתיות על ידי שימוש בחומרים טבעיים, סגנון העיצוב הכפרי משתמש בפגמי הטבע כמו סדקים ועיניים על העץ.
רהיטי עץ הם בחירה טובה עבור אנשים שמחפשים פריטים ידידותיים לסביבה וברי קיימא. הם גם בחירה טובה עבור אנשים שרוצים להוסיף תחושה טבעית ואורגנית לביתם. רהיטי עץ יכולים להיות השקעה מצוינת מכיוון שהם מחזיקים מעמד הרבה זמן, הם לא ישברו בקלות, ולא יתעוותו בשמש החמה של ישראל, כמובן שגם לרהיטי עץ לא יאבדו את צבעם כלל.

סגנון עיצוב כפרי בישראל

ישראל היא מדינה קטנה עם 8 מיליון תושבים בלבד. הטופוגרפיה, האקלים והתרבות המגוונת של המדינה סייעו לעצב את סגנון העיצוב הכפרי הפופולרי כל כך בישראל כיום.
עיצוב כפרי מאופיין בדרך כלל בחומרים טבעיים ובצבעי אדמה המשולבים בצורות פשוטות ליצירת חללים חמימים ומסבירי פנים. סגנון זה נוטה לכלול גם סידורים יצירתיים של חפצים, כגון רהיטים או צמחים, אשר ניתן להשתמש בהם כדי ליצור חוויה אישית יותר עבור בעל הבית.
כסאות עץ עשויים בדרך כלל מעץ מלא, כסאות מתכת עשויים בדרך כלל מפלדה, אלומיניום או מתכת אחרת, כסאות עץ יקרים יותר מכיסאות מתכת.
גם לכיסאות עץ וגם לכיסאות מתכת יש את היתרונות והחסרונות שלהם. כיסאות עץ יקרים יותר בעוד שהם מחזיקים מעמד זמן רב יותר מכיסא מתכת. כיסאות מתכת הם פחות יקרים אבל הם לא מחזיקים מעמד זמן רב כמו כיסא עץ.

קצת על תאורת פנים והשפעותיה

לתאורה בחלל החדר יכולה להיות השפעה עצומה על מצב הרוח והאווירה של החדר. זה יכול להשפיע על איך אנחנו מרגישים, כמה אנחנו פרודוקטיביים ואפילו על הבריאות שלנו.
כולנו יודעים שאור טבעי הוא הטוב ביותר, אבל לפעמים זה לא מספיק. אור מלאכותי הכרחי כדי ליצור תחושת איזון בין השניים.
עיצוב תאורה עשה כברת דרך בשנים האחרונות, כאשר נוריות הלד הפכו פופולריות יותר בשל יעילותן האנרגטית ואריכות החיים שלהן. ניתן להשתמש בסוגים שונים של לדים כדי להפיץ אפקטים שונים כגון גוונים חמים או קרירים.

באתר נעמי גלריה לעיצוב הבית תוכלו למצוא רעיונות מיוחדים לעיצוב הבית מתאורה עד לאקססוריז בעיצוב אישי.

אהבתם את המאמר? שתפו...

Facebook
Twitter
WhatsApp
Pinterest
השאירו לנו תגובות והודעות

כל הגלריה!

ב-50% הנחה

על הפריט השני!

10-31 באוגוסט (באתר ובגלריה)